Oblężenie Khorinis RP --- Wesołych Świąt :)

Witam, oficjalnym H@ Serwera jest Sevan i Kristoff(Kononowicz). Adminem forum jest WhiteePL


#1 2012-12-04 11:53:22

KosiarzLive

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-29
Posty: 2
Punktów :   

Niezgoda z regulaminem.

Spoiler:

1. Żaden gracz nie ma prawa obrażać innego gracza.

2. Nie DM'ujemy.

3. Podczas wojny biorą w niej udział tylko Gildie mające ze sobą wojnę.

4. Sojusznicy mogą pomagać w wojnie tylko na Terenie sojusznika.

5. Nad kontrolą wojen spoczywa Dowódcy Gildii lub admin on-line, który jest na serwerze.

6. Walki wojenne mogą się odbywać na terenie Gidli jak i zarówno w wyznaczonym miejscu.

7. Wojny mogą się odbywać tylko i wyłącznie wtedy gdy gildie walczące ze sobą maja podobna ilość wojsk(graczy nie może być mniej niż 4 z jednej gildii).

8. Moderatorzy mają zakaz używania komendy "Idź do gracza"

9. Dyplomacją zajmują się tylko przywódcy lub wyznaczone przez nich osoby.

10. Każdy kto zginie w walce na wojnie nie ma prawa do niej powracać aż dowódca gildii nie zakończy walki!

11. Każdy GRACZ, MODERATOR, ADMIN ma znać ten regulamin i postępować zgodnie z jego punktami(w razie nie subordynacji będą wyciągnięte konsekwencje!).

12. Nie wchodzimy na nie swoje klasy i używamy stałych nicków. ( nie można mieć więcej klas niż dwie Jeden ork jeden człowiek (inny nick))

13. Gramy RP. (Role Play-Odgrywanie swoich ról)

14. Nie spamujemy na PW (szept: f6). Tekst czat.(f5)

15. Zakaz reklamowania innych serwerów .

16. Nie używamy masowych czarów, masowe czary mają być używane tylko do rozgrywek RP.

17. Przed atakiem należy ostrzec dana osobę by miała czas na przygotowanie.

18. Zakaz oglądania wojen oraz brania w niej udziału poprzez osoby postronne.

19. Nie wolno robić zbiorek na terenie wrogich gildii!

20. Nicki graczy powinny być klimatyczne. Nicki typu "TomcioPL122" lub "TrollFace" są niedozwolone.

21. W nickach nie powinny znajdować się cyfry oraz znaki interpunkcyjne.

22. Zakaz nadużywania wypowiedzi OOC na chacie.

23. Zakaz uciekania za pomocą run teleportacyjnych podczas rozgrywania akcji RP lub podczas walki.

24. Kiedy zdecydujemy dołączyć do jakiejś frakcji, nie możemy z niej odejść. Zakaz tzw. Frakcjo Skoczków.

25. Zakaz używania mikstur szybkości podczas walki oraz Akcji RP!

26. Każda osoba, która otrzyma CK(Character Kill) musi powrócić na rangę początkującą i zmienić Nick.

27.Każda osoba która chce zmienić frakcje musi mieć pozwolenie dowódców..od której odchodzi i od tego który ma ją ewentualnie przyjąć po za tym potrzebna jest zgoda adminów serwera (w tym przypadku Sevana// Kristoffa)

28.Dana osoba może przejść z danej frakcji na inną tylko na rangę podstawową(chyba że jest to klasa 1 osobowa),nie można dawać od razu najwyższej klasy....(to jest nie fair w stosunku do innych)

29. Nie ma CK na serwerze. (Może je zrobić tylko Admin lub za pozwoleniem admina MODERATOR/DOWÓDCA)

Punkty regulaminu 8, 17, 20, 21, 24, 26, 27, nie powinno być w regulaminie.'
Zaczynając od punktu 8, to po cholerę, za przeproszeniem, jest "Idź do gracza"?
Ta komenda służy do pomocy graczom, a widzę że każdy moderator tego używa...
Bo jeżeli ktoś się zatnie, ma jakieś itemy, nie chce ich stracić, to co mamy killować?

Punkt 17 jest bezsensu, bo tak naprawdę RP - Role Play - jest odwzorowaniem prawdziwego świata...
Więc w prawdziwym świecie na wojnie mam krzyczeć do przeciwnika: EJ JA CIĘ ATAKUJE, i zrobić durną minę bo zostałem pokonany?
Może dlatego ludzie przegrywają... może tak się dzieje :O

Punkt 20, 21, co oznacza "klimatyczne"...
Sevan lata sobie z nickiem: Sevan(Lance) i ktoś mu zabronił?
Ogólnie mój nick, KosiarzLive, to ja mam zmieniać nick?

Punkt 24, następny przejaw komunizmu i non RP
Jeżeli mieszkasz z rodzicami, a masz 20 lat, to musisz mieszkać bo rodzice tak każą?
Jeżeli jesteś jakiejś pracy to musisz chodzić bo Ci każą?
Nie, możesz się opier*alać i pić piwo...

Punkt 26, jeżeli już dostaniemy CK, to ktoś zmienia nick?
Bo ja nie zmieniam...

Punkt 27, przejaw komunizmu...
Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego?

Takie traktowanie dochodzi do upadku serwera, a jest on popularny...

Ogólnie to regulamin napisany chaotycznie, przepraszam autorze, ale to prawda.

Pozdrawiam, i czekam na rozpatrzenie mojego buntowania się, a jeżeli nie, to czekam na punkt "30. Nie buntować się"

Offline

 

#2 2012-12-04 13:48:57

 Kristoff(Kononowicz)

Admin forum.

Skąd: Łęg
Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Niezgoda z regulaminem.

A więc tak: Powiem ci po kiego są te punkty:

8. Moderatorzy mają zakaz używania komendy "Idź do gracza" - A więc Moderatorzy mogą sobie używać komendy idź do gracza jeśli im sie nie chce w RP iść?

17. Przed atakiem należy ostrzec dana osobę by miała czas na przygotowanie. - Chodzi o walkę w RP bo DM jest zabronione (Chyba że go chcesz zasztyletować -.- )

20. Nicki graczy powinny być klimatyczne. Nicki typu "TomcioPL122" lub "TrollFace" są niedozwolone. - A więc: Mam tolerować graczy z nickami "*** ci w dupe" itp? O nie tak nie będzie

21. W nickach nie powinny znajdować się cyfry oraz znaki interpunkcyjne. - Ten punkt jest po to by nie było zbyt dużo kropek, przecinków, wykrzykników, zanaków zapytania. Nie mówie że NIE WOLNO ich mieć wcale.... Można mieć tylko bez przesady.

24. Kiedy zdecydujemy dołączyć do jakiejś frakcji, nie możemy z niej odejść. Zakaz tzw. Frakcjo Skoczków.
                   i
27.Każda osoba która chce zmienić frakcje musi mieć pozwolenie dowódców..od której odchodzi i od tego który ma ją ewentualnie przyjąć po za tym potrzebna jest zgoda adminów serwera (w tym przypadku Sevana// Kristoffa)

Scale te punkty i powstanie podobny....

26. Każda osoba, która otrzyma CK(Character Kill) musi powrócić na rangę początkującą i zmienić Nick.

Nie mówie że ma zmieniać swój stały nick.... przecież nadal może go mieć tylko że w (nawiasie)

Pozdrawiam....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otservlist.pun.pl www.javagsm.pun.pl www.mythanda.pun.pl www.camorra.pun.pl www.goldhead.pun.pl