Oblężenie Khorinis RP --- Wesołych Świąt :)

Witam, oficjalnym H@ Serwera jest Sevan i Kristoff(Kononowicz). Adminem forum jest WhiteePL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-11-27 14:55:13

Lares770

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 6
Punktów :   

Podanie na Moderatora

Nick: Lares770
Wiek : 14
Czy ogarniasz OOC, IC , RP : Tak
Czy byłeś kiedyś moderatorem? : Tak nawet jestem.
Jaka klasa: Gubernator
Dlaczego ty: Dlatego, bo jestem modem na takim jednym serwie. Ogarniam to wszystko. Myślę, że się się na daje. Z orografią nie ma problemu.
Historia postaci: Lares był obywatelem Khorinis. chciał wstąpić do wojska. Pewnego dnia jak usłyszał pogłoski, że gubernator poszukuje człowieka na wyprawę do G.Doliny.
Zgłosił się do niego. Gdy wyruszył zabrał ze sobą sprzęt. Szedł do wieczora, zatrzymał się w gospodzie. Zapłacił 50 szt zł i przenocował.
Wyruszył dalej było już blisko. Gdy tak szedł spotkał bandytów, pobili go. Zabrali mu nie mal wszystko. Jak sobie poszli on uciekł. Poszedł do G.Doliny. Gdy był na wzgórzu
zobaczył jak płonie zamek. Popędził tam szybko i zobaczył smoki. Uciekł na przełęcz i wrócił przestraszony do gospody. Zjadł, napił się i biegł do Khorinis. Gdy wszedł zobaczył orków za murami.
Biegł do g.miasta. Tam dowiedział się, że gubernator zginął. On się zgłosił i go wybrano (nie będę opisywał głosowania). I tak został gubernatorem.



Pozdrawiam Sevana.
Sorry że ostatnio mnie nie było na serwie bo coś mi z serwem nie odpalało.
O, a jeśli był reset serwa to jak się nazywa?

Ostatnio edytowany przez Lares770 (2012-11-27 14:58:06)

Offline

 

#2 2012-11-27 20:31:42

 Kristoff(Kononowicz)

Admin forum.

Skąd: Łęg
Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 362
Punktów :   
WWW

Re: Podanie na Moderatora

Nie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serverofshinobi.pun.pl www.yellington.pun.pl www.listopadowki2006.pun.pl www.girlstars.pun.pl www.pbfy.pun.pl